Registrovat
E-mail
sales@vtkt.eu
Mobile
777 209 321
775 279 795
Office
Rozvadov 7
34806 Rozvadov
Kings Casino Resort

KATALOG
sales@vtkt.eu E-mail
777 209 321 Mobile
Prázdný košík

Cisco SFP-10G-AOC1M

Parametry produktu
Série
Kabely rozhraní Cisco
Part number
SFP-10G-AOC1M=
Záruka
5 let
Délka kabelu
1 m
Typ rozhraní
SFP+ 10G
Typ kabelu
Single-Mode (SMF)/Multi-Mode (MMF)
Pracovní teplota
0 °С až +70 °C
DATASHEET

Cisco 10GBASE SFP+_DS.pdf 0.77 Mb

Part number: SFP-10G-AOC1M= Výrobce: Cisco EAN: 882658525513
3 684 Kč
3 045 Kč bez DPH
ks
Na dotaz
Do košíku
Cisco SFP-10G-AOC1M кabel SFP+. Sestava aktivního optického kabelu. Délka 1 metr. Barva západky kauce: Béžový.

Cisco 10GBASE SFP+ kabel SFP-10G-AOC1M

Cisco Cisco SFP-10G-AOC1M je přímý kabel Cisco SFP +, který je vhodný na velmi krátké vzdálenosti a nabízí nákladově efektivní způsob připojení v rámci rozvaděčů a mezi sousedními rozvaděči.

Vlastnosti a výhody Cisco SFP-10G-AOC1M:

  • Nejmenší 10G tvarový faktor v oboru pro maximální hustotu šasi
  • I/O zařízení připojitelné za provozu, které se připojuje k portu Ethernet SFP+ přepínače Cisco (není třeba vypínat během instalace nebo výměny)
  • Podporuje model pay-as-you-fill, který chrání investice a zjednodušuje migraci technologií.
  • Možnost digitálního optického monitorování pro silnou diagnostickou schopnost.
  • Optická kompatibilita s rozhraními 10 GBASE XENPAK, 10 GBASE X2 a 10 GBASE XFP na stejném odkazu.
  • Funkce Cisco Quality Identification (ID) umožňuje platformě Cisco určit, zda je modul Cisco certifikován a testován.

Podpora platformy:

  • Směrovač řady 7600
  • ASR 901
  • ASR 903
  • Směrovač řady ASR 1000
  • Směrovač řady ASR 9000
  • Směrovač řady ASR 9000v
  • Přepínače řady Catalyst 2350 a 2360
  • Přepínače řady Catalyst 2960-S, 2960-X a 2960-XR
  • Přepínače blade Catalyst 3100
  • Přepínače řady Catalyst 3560, 3560-E a 3560-X
  • Přepínače řady Catalyst 3750, 3750-E a 3750-X
  • Přepínače řady Catalyst 3850
  • Přepínače řady Catalyst 4500 a 4500-X
  • Směrovač CRS
  • MDS 9000
  • ME 4500
  • Směrovač řady ME 4900NCS 6000
  • Přepínače řady Nexus 2000, 3000 a 4000
  • Přepínače řady Nexus 9000 a 9500 (modulární)
  • RF Gateway Series
  • SCE 8000
  • Adaptér sdíleného portu (SPA)
  • Přepínače Unified Computing System (UCS)

Technické specifikace Cisco SFP-10G-AOC1M:

Délka kabelu
1m
Typ kabelu
Sestava aktivního optického kabelu
Barevný kód
Béžový
Rozsah provozních teplot
0 až 70 °C