Váš region: Česká Republika
Registrovat
E-mail
sales@vtkt.eu
Mobile
777 209 321
775 279 795
Office
Rozvadov 7
34806 Rozvadov
Kings Casino Resort

KATALOG
sales@vtkt.eu E-mail
777 209 321 Mobile
Prázdný košík

Cisco DS-SFP-FC16G-SW=

Parametry produktu
Série
Cisco SFP
Part number
DS-SFP-FC16G-SW=
Spotřeba
1W
Vlnová délka
850nm
Délka kabelu
400 m
Typ rozhraní
SFP+ 10G
Typ konektoru
Duplex LC/PC
Typ kabelu
Multi-Mode (MMF)
Pracovní teplota
0 °С až 40 °С
Part number: DS-SFP-FC16G-SW= Výrobce: Cisco EAN: 882658409547
3 492 Kč
2 886 Kč bez DPH
ks
Skladem
Do košíku
Transceiver Cisco DS-SFP-FC16G-SW, 16 Gbps Fibre Channel SW SFP+, LC, pro multimode vlákno (MMF), vlnová délka 850 nm, podporuje až 400 m

Cisco DS-SFP-FC16G-SW MDS 9000 Family Pluggable Transceiver

Cisco DS-SFP-FC16G-SW 16Gb Fiber Channel SFP+ Transceiver provides Fiber Channel connectivity for 4/8/16 Gbps ports on the MDS 9000 family platform.

Vlastnosti

  • Přidává optické připojení k přepínačům řady Cisco MDS 9000
  • Vysoce výkonné propojení pro připojení sítí v budově nebo oblasti malé firmy
  • Snadné vyjmutí pomocí integrované pružinové západky
  • Možnost výměny za provozu pro udržení dostupnosti sítě
  • Flexibilita výběru médií a rozhraní na bázi port-by-port, takže můžete „platit, jak vyplňujete“

Funkce

  • Integrovaná pružinová západka pro snadné vyjmutí modulu
  • Možnost výměny za provozu
  • Duplexní LC zásuvka s nízkou ztrátou vložení
  • Nízké elektromagnetické rušení (FCC část 15, třída B) pro čistou komunikaci
  • Splňuje FDA a normy pro bezpečnost očí Mezinárodní elektrotechnické komise (IEC)

Technické specifikace Cisco DS-SFP-FC16G-SW:

Typ vlákna
Multimode fiber (MMF)
Typ konektoru
Duplex LC/PC
Vlnová délka typická (Tx)
850 nm
Rozsah vlnových délek (Rx)
850 nm
Minimální vzdálenost kabelu
2 metry
Maximální vzdálenost
  • 15m (OM1)
  • 35m (OM2)
  • 100m (OM3)
  • 125m (OM4)
  • 21m (OM1)
  • 50m (OM2)
  • 150m (OM3)
  • 190m (OM4)
  • 70m (OM1)
  • 150m (OM2)
  • 380m (OM3)
  • 400m (OM4)
  • 400m (OM5)
  • Rozměry
    8.5 x 13.55 x 56.5 mm