Váš region: Česká Republika
Registrovat
E-mail
sales@vtkt.eu
Mobile
777 209 321
775 279 795
Office
Rozvadov 7
34806 Rozvadov
Kings Casino Resort

KATALOG
sales@vtkt.eu E-mail
777 209 321 Mobile
Prázdný košík

Cisco SFP28 Modules

Vybráno významů
Obnovit vše
Sbalit filtrZobrazit filtr
Cena
Typ kabelu
2 234 Kč
Na dotaz

Part number: SFP-H25G-CU2M= Výrobce: Cisco
Série: Kabely rozhraní Cisco Délka kabelu: 2 m Typ rozhraní: SFP28 (SFP+ 25G) Typ kabelu: CU Twinax Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
2 246 Kč
Skladem

Part number: SFP-H25G-CU3M=
2 249 Kč
Na dotaz

Part number: SFP-H25G-CU1M=
17 904 Kč
Na dotaz

Part number: SFP-25G-SR-S= Výrobce: Cisco
Série: Cisco SFP Vlnová délka: 850nm Délka kabelu: 100 m Typ rozhraní: SFP28 (SFP+ 25G) Typ konektoru: Duplex LC/PC Typ kabelu: Multi-Mode (MMF) Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
19 677 Kč
Skladem

Part number: SFP-10/25G-CSR-S=