CZ 🇨🇿UA
Váš region: Česká Republika
Registrovat
E-mail
sales@vtkt.eu
Mobile
777 209 321
775 279 795
Office
Rozvadov 7
34806 Rozvadov
Kings Casino Resort

KATALOG
sales@vtkt.eu E-mail
777 209 321 Mobile
Prázdný košík

Cisco SFP Modules

Vybráno významů
Obnovit vše
Sbalit filtrZobrazit filtr
Cena
Typ rozhraní
Typ kabelu
2 750 Kč
Skladem

Part number: MGBT1
4 136 Kč
Skladem

Part number: MGBSX1 Výrobce: Cisco
Série: Cisco SFP Vlnová délka: 850nm Typ rozhraní: SFP GE Typ konektoru: Duplex LC/PC Typ kabelu: Multi-Mode (MMF) Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
4 248 Kč
Na dotaz

Part number: MGBLX1 Výrobce: Cisco
Série: Cisco SFP Vlnová délka: 1310nm Délka kabelu: 10 km Typ rozhraní: SFP GE Typ konektoru: Duplex LC/PC Typ kabelu: Single-Mode (SMF)
7 233 Kč
Na dotaz

Part number: GLC-GE-100FX= Výrobce: Cisco
Série: Cisco SFP Typ rozhraní: SFP GE Typ konektoru: Duplex LC/PC Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
7 233 Kč
Skladem

Part number: GLC-FE-100FX= Výrobce: Cisco
Série: Cisco SFP Typ rozhraní: SFP FE Typ konektoru: Duplex LC/PC Typ kabelu: Multi-Mode (MMF) Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
7 955 Kč
Na dotaz

Part number: GLC-FE-100FX-RGD= Výrobce: Cisco
Série: Cisco SFP Typ rozhraní: SFP FE Typ konektoru: Duplex LC/PC
8 233 Kč
Na dotaz

Part number: MGBLH1 Výrobce: Cisco
Série: Cisco SFP Vlnová délka: 1310nm Typ rozhraní: SFP GE Typ konektoru: Duplex LC/PC Typ kabelu: Single-Mode (SMF) Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
8 978 Kč
Skladem

Part number: GLC-TE= Výrobce: Cisco
Série: Cisco NME Typ rozhraní: SFP GE Typ konektoru: RJ-45 Typ kabelu: CU Twisted Pair
9 975 Kč
Skladem

Part number: GLC-SX-MMD= Výrobce: Cisco
Série: Cisco SFP Vlnová délka: 850nm Typ konektoru: Duplex LC/PC Typ kabelu: Multi-Mode (MMF)
11 893 Kč
Na dotaz

Part number: DS-SFP-FC32G-SW= Výrobce: Cisco
Série: Cisco SFP Vlnová délka: 850nm Typ konektoru: Duplex LC/PC Typ kabelu: Multi-Mode (MMF) Pracovní teplota: 0 °C až +40° C
15 907 Kč
Na dotaz

Part number: GLC-SX-MM-RGD= Výrobce: Cisco
Série: Cisco SFP Vlnová délka: 850nm Délka kabelu: 1 km Typ konektoru: Duplex LC/PC Typ kabelu: Multi-Mode (MMF)
19 847 Kč
Na dotaz

Part number: GLC-LH-SMD= Výrobce: Cisco
Série: Cisco SFP Vlnová délka: 1310nm Délka kabelu: 10 km Typ konektoru: Duplex LC/PC Typ kabelu: Single-Mode (SMF)/Multi-Mode (MMF)
24 101 Kč
Na dotaz

Part number: GLC-LX-SM-RGD=
Pracovní teplota: -40 °С až +80 °С