Váš region: Česká Republika
Registrovat
E-mail
sales@vtkt.eu
Mobile
777 209 321
775 279 795
Office
Rozvadov 7
34806 Rozvadov
Kings Casino Resort

KATALOG
sales@vtkt.eu E-mail
777 209 321 Mobile
Prázdný košík

Cisco SFP Transceivers

Vybráno významů
Obnovit vše
Sbalit filtrZobrazit filtr
Cena
Typ rozhraní
Typ kabelu
1 245 Kč
Skladem

Part number: SFP-H10GB-CU1M= Výrobce: Cisco
Série: Kabely rozhraní Cisco Délka kabelu: 1 m Typ rozhraní: SFP+ 10G Typ kabelu: CU Twinax Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
1 679 Kč
Skladem

Part number: SFP-H10GB-CU3M= Výrobce: Cisco
Série: Kabely rozhraní Cisco Délka kabelu: 3 m Typ rozhraní: SFP+ 10G Typ kabelu: CU Twinax Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
1 679 Kč
Skladem

Part number: SFP-H10GB-CU2M= Výrobce: Cisco
Série: Kabely rozhraní Cisco Délka kabelu: 2 m Typ rozhraní: SFP+ 10G Typ kabelu: CU Twinax Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
1 679 Kč
Skladem

Part number: SFP-H10GB-CU1-5M= Výrobce: Cisco
Série: Kabely rozhraní Cisco Délka kabelu: 1.5 m Typ rozhraní: SFP+ 10G Typ kabelu: CU Twinax Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
1 867 Kč
Skladem

Part number: SFP-H10GB-CU5M= Výrobce: Cisco
Série: Kabely rozhraní Cisco Délka kabelu: 5 m Typ rozhraní: SFP+ 10G Typ kabelu: CU Twinax Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
2 234 Kč
Skladem

Part number: SFP-H25G-CU1M=
2 234 Kč
Skladem

Part number: SFP-H25G-CU3M=
2 234 Kč
Na dotaz

Part number: SFP-H25G-CU2M= Výrobce: Cisco
Série: Kabely rozhraní Cisco Délka kabelu: 2 m Typ rozhraní: SFP28 (SFP+ 25G) Typ kabelu: CU Twinax Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
2 377 Kč
Skladem

Part number: MGBSX1 Výrobce: Cisco
Série: Cisco SFP Vlnová délka: 850nm Typ rozhraní: SFP GE Typ konektoru: Duplex LC/PC Typ kabelu: Multi-Mode (MMF) Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
2 566 Kč
Skladem

Part number: MGBT1
3 492 Kč
Skladem

Part number: DS-SFP-FC16G-SW= Výrobce: Cisco
Série: Cisco SFP Vlnová délka: 850nm Délka kabelu: 400 m Typ rozhraní: SFP+ 10G Typ konektoru: Duplex LC/PC Typ kabelu: Multi-Mode (MMF) Pracovní teplota: 0 °С až 40 °С
3 787 Kč
Skladem

Part number: SFP-10G-AOC3M= Výrobce: Cisco
Série: Kabely rozhraní Cisco Délka kabelu: 3 m Typ rozhraní: SFP+ 10G Typ kabelu: Single-Mode (SMF)/Multi-Mode (MMF) Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
3 811 Kč
Na dotaz

Part number: SFP-10G-AOC1M= Výrobce: Cisco
Série: Kabely rozhraní Cisco Délka kabelu: 1 m Typ rozhraní: SFP+ 10G Typ kabelu: Single-Mode (SMF)/Multi-Mode (MMF) Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
3 915 Kč
Skladem

Part number: MGBLX1 Výrobce: Cisco
Série: Cisco SFP Vlnová délka: 1310nm Délka kabelu: 10 km Typ rozhraní: SFP GE Typ konektoru: Duplex LC/PC Typ kabelu: Single-Mode (SMF)
4 198 Kč
Skladem

Part number: GLC-GE-100FX= Výrobce: Cisco
Série: Cisco SFP Typ rozhraní: SFP GE Typ konektoru: Duplex LC/PC Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
4 198 Kč
Skladem

Part number: GLC-FE-100FX= Výrobce: Cisco
Série: Cisco SFP Typ rozhraní: SFP FE Typ konektoru: Duplex LC/PC Typ kabelu: Multi-Mode (MMF) Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
4 478 Kč
Skladem

Part number: QSFP-H40G-CU3M= Výrobce: Cisco
Série: Kabely rozhraní Cisco Délka kabelu: 3 m Typ rozhraní: QSFP+ Typ kabelu: CU Twinax Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
4 508 Kč
Skladem

Part number: QSFP-H40G-CU1M= Výrobce: Cisco
Série: Kabely rozhraní Cisco Délka kabelu: 1 m Typ rozhraní: QSFP+ Typ kabelu: CU Twinax Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
4 569 Kč
Skladem

Part number: SFP-10G-AOC5M= Výrobce: Cisco
Série: Kabely rozhraní Cisco Délka kabelu: 5 m Typ rozhraní: SFP+ 10G Typ kabelu: Single-Mode (SMF)/Multi-Mode (MMF) Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
4 617 Kč
Skladem

Part number: GLC-FE-100FX-RGD= Výrobce: Cisco
Série: Cisco SFP Typ rozhraní: SFP FE Typ konektoru: Duplex LC/PC
4 731 Kč
Skladem

Part number: MGBLH1 Výrobce: Cisco
Série: Cisco SFP Vlnová délka: 1310nm Typ rozhraní: SFP GE Typ konektoru: Duplex LC/PC Typ kabelu: Single-Mode (SMF) Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
4 766 Kč
Na dotaz

Part number: SFP-10G-AOC10M=
5 210 Kč
Skladem

Part number: GLC-TE= Výrobce: Cisco
Série: Cisco NME Typ rozhraní: SFP GE Typ konektoru: RJ-45 Typ kabelu: CU Twisted Pair
5 789 Kč
Skladem

Part number: GLC-SX-MMD= Výrobce: Cisco
Série: Cisco SFP Vlnová délka: 850nm Typ konektoru: Duplex LC/PC Typ kabelu: Multi-Mode (MMF)
5 828 Kč
Na dotaz

Part number: QSFP-100G-CU1M= Výrobce: Cisco
Série: Kabely rozhraní Cisco Délka kabelu: 1 m Typ rozhraní: QSFP28 Typ kabelu: CU Twinax Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
5 828 Kč
Skladem

Part number: QSFP-100G-CU3M= Výrobce: Cisco
Série: Kabely rozhraní Cisco Délka kabelu: 3 m Typ rozhraní: QSFP28 Typ kabelu: CU Twinax Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
6 043 Kč
Skladem

Part number: SFP-H10GB-ACU7M= Výrobce: Cisco
Série: Kabely rozhraní Cisco Délka kabelu: 7 m Typ rozhraní: SFP+ 10G Typ kabelu: CU Twinax Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
6 277 Kč
Skladem

Part number: CVR-QSFP-SFP10G=
6 805 Kč
Skladem

Part number: QSFP-H40G-CU5M= Výrobce: Cisco
Série: Kabely rozhraní Cisco Délka kabelu: 5 m Typ rozhraní: QSFP+ Typ kabelu: CU Twinax Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
6 881 Kč
Skladem

Part number: SFP-H10GB-ACU10M= Výrobce: Cisco
Série: Kabely rozhraní Cisco Délka kabelu: 10 m Typ rozhraní: SFP+ 10G Typ kabelu: CU Twinax Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C