Váš region: Česká Republika
Registrovat
E-mail
sales@vtkt.eu
Mobile
777 209 321
775 279 795
Office
Rozvadov 7
34806 Rozvadov
Kings Casino Resort

KATALOG
sales@vtkt.eu E-mail
777 209 321 Mobile
Prázdný košík

Optické moduly

Vybráno významů
Obnovit vše
Sbalit filtrZobrazit filtr
Cena
Typ rozhraní
Typ kabelu
367 Kč
Skladem

Part number: UF-RJ45-1G Výrobce: Ubiquiti
Série: Ubiquiti FiberModule™ Barva: stříbřitě Délka kabelu: 100 m Typ rozhraní: SFP GE Typ konektoru: RJ-45 Typ kabelu: CU Twisted Pair Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
430 Kč
Skladem

Part number: UF-MM-1G Výrobce: Ubiquiti
Série: Ubiquiti FiberModule™ Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
556 Kč
Skladem

Part number: UF-SM-1G-S Výrobce: Ubiquiti
Série: Ubiquiti FiberModule™ Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
1 247 Kč
Skladem

Part number: SFP-H10GB-CU1M= Výrobce: Cisco
Série: Kabely rozhraní Cisco Délka kabelu: 1 m Typ rozhraní: SFP+ 10G Typ kabelu: CU Twinax Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
1 644 Kč
Skladem

Part number: UF-RJ45-10G Výrobce: Ubiquiti
Série: Ubiquiti FiberModule™ Barva: stříbřitě Délka kabelu: 30 m Typ rozhraní: SFP+ 10G Typ konektoru: RJ-45 Typ kabelu: CU Twisted Pair Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
1 682 Kč
Skladem

Part number: SFP-H10GB-CU3M= Výrobce: Cisco
Série: Kabely rozhraní Cisco Délka kabelu: 3 m Typ rozhraní: SFP+ 10G Typ kabelu: CU Twinax Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
1 682 Kč
Skladem

Part number: SFP-H10GB-CU2M= Výrobce: Cisco
Série: Kabely rozhraní Cisco Délka kabelu: 2 m Typ rozhraní: SFP+ 10G Typ kabelu: CU Twinax Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
1 682 Kč
Skladem

Part number: SFP-H10GB-CU1-5M= Výrobce: Cisco
Série: Kabely rozhraní Cisco Délka kabelu: 1.5 m Typ rozhraní: SFP+ 10G Typ kabelu: CU Twinax Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
1 809 Kč
Skladem

Part number: UF-GP-B+ Výrobce: Ubiquiti
Série: Ubiquiti FiberModule™ Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
1 871 Kč
Skladem

Part number: SFP-H10GB-CU5M= Výrobce: Cisco
Série: Kabely rozhraní Cisco Délka kabelu: 5 m Typ rozhraní: SFP+ 10G Typ kabelu: CU Twinax Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
2 150 Kč
Skladem

Part number: UF-SM-10G Výrobce: Ubiquiti
Série: Ubiquiti FiberModule™ Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
2 234 Kč
Skladem

Part number: SFP-H25G-CU1M=
2 234 Kč
Skladem

Part number: SFP-H25G-CU3M=
2 234 Kč
Na dotaz

Part number: SFP-H25G-CU2M= Výrobce: Cisco
Série: Kabely rozhraní Cisco Délka kabelu: 2 m Typ rozhraní: SFP28 (SFP+ 25G) Typ kabelu: CU Twinax Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
2 382 Kč
Skladem

Part number: MGBSX1 Výrobce: Cisco
Série: Cisco SFP Vlnová délka: 850nm Typ rozhraní: SFP GE Typ konektoru: Duplex LC/PC Typ kabelu: Multi-Mode (MMF) Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
2 566 Kč
Skladem

Part number: MGBT1
3 492 Kč
Skladem

Part number: DS-SFP-FC16G-SW= Výrobce: Cisco
Série: Cisco SFP Vlnová délka: 850nm Délka kabelu: 400 m Typ rozhraní: SFP+ 10G Typ konektoru: Duplex LC/PC Typ kabelu: Multi-Mode (MMF) Pracovní teplota: 0 °С až 40 °С
3 787 Kč
Skladem

Part number: SFP-10G-AOC3M= Výrobce: Cisco
Série: Kabely rozhraní Cisco Délka kabelu: 3 m Typ rozhraní: SFP+ 10G Typ kabelu: Single-Mode (SMF)/Multi-Mode (MMF) Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
3 811 Kč
Na dotaz

Part number: SFP-10G-AOC1M= Výrobce: Cisco
Série: Kabely rozhraní Cisco Délka kabelu: 1 m Typ rozhraní: SFP+ 10G Typ kabelu: Single-Mode (SMF)/Multi-Mode (MMF) Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
3 915 Kč
Skladem

Part number: MGBLX1 Výrobce: Cisco
Série: Cisco SFP Vlnová délka: 1310nm Délka kabelu: 10 km Typ rozhraní: SFP GE Typ konektoru: Duplex LC/PC Typ kabelu: Single-Mode (SMF)
4 047 Kč
Skladem

Part number: UF-SM-10G-S Výrobce: Ubiquiti
Série: Ubiquiti FiberModule™ Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
4 206 Kč
Skladem

Part number: GLC-GE-100FX= Výrobce: Cisco
Série: Cisco SFP Typ rozhraní: SFP GE Typ konektoru: Duplex LC/PC Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
4 206 Kč
Skladem

Part number: GLC-FE-100FX= Výrobce: Cisco
Série: Cisco SFP Typ rozhraní: SFP FE Typ konektoru: Duplex LC/PC Typ kabelu: Multi-Mode (MMF) Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
4 478 Kč
Skladem

Part number: QSFP-H40G-CU3M= Výrobce: Cisco
Série: Kabely rozhraní Cisco Délka kabelu: 3 m Typ rozhraní: QSFP+ Typ kabelu: CU Twinax Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
4 508 Kč
Skladem

Part number: QSFP-H40G-CU1M= Výrobce: Cisco
Série: Kabely rozhraní Cisco Délka kabelu: 1 m Typ rozhraní: QSFP+ Typ kabelu: CU Twinax Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
4 569 Kč
Skladem

Part number: SFP-10G-AOC5M= Výrobce: Cisco
Série: Kabely rozhraní Cisco Délka kabelu: 5 m Typ rozhraní: SFP+ 10G Typ kabelu: Single-Mode (SMF)/Multi-Mode (MMF) Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
4 626 Kč
Skladem

Part number: GLC-FE-100FX-RGD= Výrobce: Cisco
Série: Cisco SFP Typ rozhraní: SFP FE Typ konektoru: Duplex LC/PC
4 739 Kč
Skladem

Part number: MGBLH1 Výrobce: Cisco
Série: Cisco SFP Vlnová délka: 1310nm Typ rozhraní: SFP GE Typ konektoru: Duplex LC/PC Typ kabelu: Single-Mode (SMF) Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
4 766 Kč
Na dotaz

Part number: SFP-10G-AOC10M=
5 219 Kč
Skladem

Part number: GLC-TE= Výrobce: Cisco
Série: Cisco NME Typ rozhraní: SFP GE Typ konektoru: RJ-45 Typ kabelu: CU Twisted Pair

SFP, SFP+, SFP28 a QSGP, QSFP+, QSFP28 optické moduly transceivery

SFP

SFP (small form-factor pluggable) je univerzální slot pro přepínače a směrovače určený pro instalaci optických a měděných transceiverů. Rychlost přenosu dat z portu je 100 Mbps až 4.25 Gbps v závislosti na protokolu. Připojení se provádí pomocí single-mode/multi-mode vláken nebo mědi, LC/SC nebo RJ-45 konektorů.

SFP+

SFP+ (small form-factor pluggable plus) je rozšířená verze SFP, která podporuje přenosové rychlosti až 16 Gbps: 8 Gbps Fibre Channel, 10 Gbps pro Gigabit Ethernet a Optical Transport Network OTU2. SFP+ umožňuje připojení dvou portů SFP + bez dalších optických modulů, včetně pasivního DAC (Direct Attach Cable) do vzdálenosti 7m aktivního AOC (Active Optical Cable) do vzdálenosti 100m, což jsou vynikající nákladově efektivní řešení pro přímé připojení na krátkou dobu vzdálenosti. Moduly SFP a SFP+ jsou téměř identické co do velikosti i vzhledu. Zpětná kompatibilita umožňuje opětovné použití stávajících modulů SFP v přepínačích s porty SFP+. SFP je založen na protokolu SFF-8472 a SFP+ odpovídá SFF-8431 a SFF-8432. Z hlediska kompatibility porty SFP+ často přijímají SFP modul se sníženou rychlostí 1 Gbps. Modul SFP+ nelze zapojit do portu SFP.

SFP28

SFP28 (small form-factor pluggable 28) je velikost SFP+ a je vývojem modulu. SFP28 současně podporuje 25 Gbps Ethernet. Moduly SFP28 pracují přes singlemode nebo multimode optické vlákno a mohou být také přímo připojeny pomocí pasivního nebo aktivního kabelu pro připojení na krátkou vzdálenost. SFP28 je upgradovaná verze SFP+, která byla upgradována na SFP28, aby zvládla rychlost 25 Gbps na linku. SFP+ a SFP28 mají stejný tvarový faktor a pinout konektoru. SFP28 bude pracovat s moduly SFP+ při snížené rychlosti 10 Gbps. Měděný kabel SFP28 má ve srovnání se SFP+ výrazně vyšší šířku pásma a nižší ztráty.

QSFP

QSFP (quad small form-factor pluggable) je nový tvarový faktor pro průmyslové standardní kompaktní síťové vysílače a přijímače používané v dnešních vysokorychlostních datových sítích. QSFP může nést 4 kanály současně a každý kanál dokáže zpracovat datovou rychlost 1 Gbps, proto se mu říká Quad SFP.

QSFP+

QSFP+ (quad small form-factor pluggable plus). Na rozdíl od QSFP podporuje QSFP+ čtyři kanály 10 Gbps. A tyto 4 kanály lze kombinovat do 40 Gigabitového ethernetového kanálu. QSFP+ může nahradit 4 standardní moduly SFP+, což může zlepšit hustotu portů a snížit celkové náklady na systém ve srovnání s tradičními produkty SFP+. Má schopnost připojení pomocí kabelu DAC/AOC.

QSFP28

QSFP28 (quad small form-factor pluggable 28) je efektivní řešení pro vysokorychlostní připojení 100G. Modul poskytuje čtyři kanály vysokorychlostních diferenciálních signálů s datovými rychlostmi od 25 Gbps do potenciálně 40 Gbps, aby splňoval požadavky 100 Gbps Ethernet (4 × 25 Gbps) a 100 Gbps 4X InfiniBand Enhanced Data Rate (EDR). QSFP28 může poskytovat 4x25G a 2x50G nebo 1x100G breakout připojení v závislosti na typu použitého modulu. Modul QSFP28 může přenášet data rychlostí 100Gbps, kabel QSFP28 DAC/AOC může pracovat při rychlosti 4x 25Gbps nebo 2x 50 Gbps.

Moduly SFP28 a QSFP28 používají různé velikosti a provozní principy. SFP28 podporuje pouze jeden kanál s rychlostí 25 Gbps, zatímco QSFP28 podporuje 4 kanály a každý má rychlost 25 Gbps. Oba lze použít v sítích 100G, ale SFP28 se používá ve formě Breakout kabelů QSFP28 až SFP28.