Váš region: Česká Republika
Registrovat
E-mail
sales@vtkt.eu
Mobile
777 209 321
775 279 795
Office
Rozvadov 7
34806 Rozvadov
Kings Casino Resort

KATALOG
sales@vtkt.eu E-mail
777 209 321 Mobile
Prázdný košík

Cisco Meraki SFP Transceivers

Vybráno významů
Obnovit vše
Sbalit filtrZobrazit filtr
Cena
Typ rozhraní
Typ kabelu
6 809 Kč
Skladem

Part number: MA-SFP-1GB-TX Výrobce: Cisco Meraki
Série: Cisco SFP Délka kabelu: 100 m Typ rozhraní: SFP GE Typ konektoru: RJ-45 Typ kabelu: CU Twisted Pair
8 618 Kč
Skladem

Part number: MA-SFP-1GB-SX Výrobce: Cisco Meraki
Série: Cisco SFP Vlnová délka: 850nm Délka kabelu: 1 km Typ rozhraní: SFP GE Typ konektoru: RJ-45 Typ kabelu: Multi-Mode (MMF) Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
17 147 Kč
Skladem

Part number: MA-SFP-1GB-LX10 Výrobce: Cisco Meraki
Série: Cisco SFP Vlnová délka: 1310nm Délka kabelu: 10 km Typ rozhraní: SFP GE Typ konektoru: Duplex LC/PC Typ kabelu: Single-Mode (SMF)/Multi-Mode (MMF) Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
17 147 Kč
Skladem

Part number: MA-SFP-10GB-SR Výrobce: Cisco Meraki
Série: Cisco SFP Vlnová délka: 850nm Délka kabelu: 400 m Typ rozhraní: SFP+ 10G Typ konektoru: Duplex LC/PC Typ kabelu: Multi-Mode (MMF) Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
17 147 Kč
Skladem

Part number: MA-SFP-10GB-LRM Výrobce: Cisco Meraki
Série: Cisco SFP Vlnová délka: 1310nm Délka kabelu: 300 m Typ rozhraní: SFP+ 10G Typ konektoru: Duplex LC/PC Typ kabelu: Single-Mode (SMF)/Multi-Mode (MMF) Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
18 870 Kč
Skladem

Part number: MA-QSFP-40G-SR-BD Výrobce: Cisco Meraki
Vlnová délka: 850nm Typ rozhraní: QSFP+ Typ konektoru: Duplex LC/PC Typ kabelu: Multi-Mode (MMF) Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
34 377 Kč
Skladem

Part number: MA-QSFP-100G-SR4 Výrobce: Cisco Meraki
Série: Cisco SFP Vlnová délka: 850nm Délka kabelu: 100 m Typ rozhraní: QSFP28 Typ konektoru: MTP/MPO Typ kabelu: Multi-Mode (MMF) Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
51 608 Kč
Skladem

Part number: MA-QSFP-40G-CSR4 Výrobce: Cisco Meraki
Série: Cisco SFP Vlnová délka: 850nm Délka kabelu: 400 m Typ rozhraní: QSFP+ Typ konektoru: MTP/MPO Typ kabelu: Multi-Mode (MMF) Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
51 608 Kč
Skladem

Part number: MA-QSFP-40G-SR4 Výrobce: Cisco Meraki
Série: Cisco SFP Vlnová délka: 850nm Typ rozhraní: QSFP+ Typ konektoru: MTP/MPO Typ kabelu: Multi-Mode (MMF) Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
68 838 Kč
Skladem

Part number: MA-SFP-10GB-LR Výrobce: Cisco Meraki
Série: Cisco SFP Vlnová délka: 1310nm Typ konektoru: Duplex LC/PC Typ kabelu: Single-Mode (SMF) Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
187 816 Kč
Skladem

Part number: MA-QSFP-40G-LR4 Výrobce: Cisco Meraki
Série: Cisco SFP Vlnová délka: 1310nm Délka kabelu: 10 km Typ rozhraní: QSFP+ Typ konektoru: Duplex LC/PC Typ kabelu: Single-Mode (SMF) Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
516 832 Kč
Skladem

Part number: MA-QSFP-100G-LR4 Výrobce: Cisco Meraki
Série: Cisco SFP Vlnová délka: 1310nm Délka kabelu: 10 km Typ rozhraní: QSFP28 Typ konektoru: Duplex LC/PC Typ kabelu: Single-Mode (SMF) Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C