Váš region: Česká Republika
Registrovat
E-mail
sales@vtkt.eu
Mobile
777 209 321
775 279 795
Office
Rozvadov 7
34806 Rozvadov
Kings Casino Resort

KATALOG
sales@vtkt.eu E-mail
777 209 321 Mobile
Prázdný košík

Cisco Meraki SFP Modules

Vybráno významů
Obnovit vše
Sbalit filtrZobrazit filtr
Cena
Typ kabelu
6 843 Kč
Na dotaz

Part number: MA-SFP-1GB-TX Výrobce: Cisco Meraki
Série: Cisco SFP Délka kabelu: 100 m Typ rozhraní: SFP GE Typ konektoru: RJ-45 Typ kabelu: CU Twisted Pair
8 662 Kč
Na dotaz

Part number: MA-SFP-1GB-SX Výrobce: Cisco Meraki
Série: Cisco SFP Vlnová délka: 850nm Délka kabelu: 1 km Typ rozhraní: SFP GE Typ konektoru: RJ-45 Typ kabelu: Multi-Mode (MMF) Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C
17 236 Kč
Na dotaz

Part number: MA-SFP-1GB-LX10 Výrobce: Cisco Meraki
Série: Cisco SFP Vlnová délka: 1310nm Délka kabelu: 10 km Typ rozhraní: SFP GE Typ konektoru: Duplex LC/PC Typ kabelu: Single-Mode (SMF)/Multi-Mode (MMF) Pracovní teplota: 0 °С až +70 °C