Váš region: Česká Republika
Registrovat
E-mail
sales@vtkt.eu
Mobile
777 209 321
775 279 795
Office
Rozvadov 7
34806 Rozvadov
Kings Casino Resort

KATALOG
sales@vtkt.eu E-mail
777 209 321 Mobile
Prázdný košík

Cisco MGBLH1

Parametry produktu
Série
Cisco SFP
Part number
MGBLH1
Spotřeba
1W
Záruka
5 let
Vlnová délka
1310nm
Typ rozhraní
SFP GE
Typ konektoru
Duplex LC/PC
Typ kabelu
Single-Mode (SMF)
Pracovní teplota
0 °С až +70 °C
Part number: MGBLH1 Výrobce: Cisco EAN: 745883558773
4 636 Kč
3 831 Kč bez DPH
ks
Skladem
Do košíku
Transceiver Cisco MGBLH1 1000BASE-LH SFP pro singe mode vlákno, vlnová délka 1310 nm, podporuje až 40 km

Cisco MGBLH1 MGE SFP Modul

Cisco MGBLH1 - je kompaktní, modulární zařízení, které vám umožňuje přidat optické přepínače řady Cisco 100, 200, 300 a 500 nebo volitelný port Gigabit Ethernet. Transceivery Cisco umožňují rychlé a spolehlivé připojení mezi přepínači umístěnými na různých podlažích, v samostatných budovách nebo v malé univerzitní síti, která vyžaduje připojení typu site-to-site.

Vlastnosti

  • Přidává optické připojení k přepínačům řady Cisco 100 až 500
  • Vysoce výkonné propojení pro připojení sítí v budově nebo oblasti malé firmy
  • Snadné vyjmutí pomocí integrované pružinové západky
  • Možnost výměny za provozu pro udržení dostupnosti sítě
  • Flexibilita výběru médií a rozhraní na bázi port-by-port, takže můžete „platit, jak vyplňujete“

Funkce

  • Integrovaná pružinová západka pro snadné vyjmutí modulu
  • Možnost výměny za provozu
  • Duplexní LC zásuvka s nízkou ztrátou vložení
  • Nízké elektromagnetické rušení (FCC část 15, třída B) pro čistou komunikaci
  • Splňuje FDA a normy pro bezpečnost očí Mezinárodní elektrotechnické komise (IEC)

Podpora

  • Nespravované přepínače řady 110
  • Inteligentní přepínače řady 220
  • Inteligentní přepínače řady 250
  • Řízené přepínače řady 350
  • Stohovatelné řízené přepínače řady 350X
  • Stohovatelné řízené přepínače řady 550X

Technické specifikace Cisco MGBLH1:

Typ vlákna
Single-mode fiber (SMF)
Аplikace
1000BASE-LH
Typ konektoru
Duplex LC/РС
Vlnová délka typická (Tx)
1310 nm
Rozsah vlnových délek (Rx)
1310 nm
Maximální vzdálenost
Až 40 km
Napájení
1W
Rozměry
13.4 x 8.5 x 56.5 mm
Jednotková hmotnost
0.018 kg