Registrovat
E-mail
sales@vtkt.eu
Mobile
777 209 321
775 279 795
Office
Rozvadov 7
34806 Rozvadov
Kings Casino Resort

KATALOG
sales@vtkt.eu E-mail
777 209 321 Mobile
Prázdný košík

Cisco GLC-SX-MMD

Parametry produktu
Série
Cisco SFP
Part number
GLC-SX-MMD=
Záruka
5 let
Typ konektoru
Duplex LC/PC
Typ kabelu
Multi-Mode (MMF)
Part number: GLC-SX-MMD= Výrobce: Cisco EAN: 882658340895
6 922 Kč
5 721 Kč bez DPH
ks
Skladem
Do košíku
Transceiver Cisco GLC-SX-MMD 1000BASE-SX pro SFP porty Gigabit Ethernet, multimode vlákno, vlnová délka 850 nm, podporuje až 1 km

Cisco GLC-SX-MMD MGE SFP Modul

Cisco GLC-SX-MMD - je transceiver SFP vyhovující IEEE 802.3z 1000BASE-SX, který pracuje na starších 50μm multimode vláknech do 550m a 62,5μm FDDI multimode vláknech do 220m. podporuje až 1 km více než 50μm multimódových optických kabelů optimalizovaných pro laser.

Vlastnosti

  • Možnost výměny za provozu pro delší provozuschopnost a snazší údržbu
  • Flexibilita pro výběr média a rozhraní pro každý port, takže můžete platit při vyplňování
  • Robustní konstrukce pro vyšší spolehlivost
  • Podporuje schopnost digitálního optického monitorování (DOM)

Podpora

  • Zařízení řady ASA5500
  • Směrovače řady ASR 901 a 903
  • Směrovače řady ASR 1000, 9000 a 9000v
  • Catalyst Express 500 a Express 520
  • Řada Catalyst 2350 a 2360
  • Řada Catalyst 2900, 2940, 2950, ​​2960, 2960-Plus, 2960-C, 2960-S, 2960-SF, 2960-X
  • Řada Catalyst 2970 a 2975
  • Přepínače blade Catalyst 3000 a 3100
  • Řada Catalyst 3500XL
  • Řada Catalyst 3550, 3560, 3560-C, 3560-E, 3560-X
  • Řada Catalyst 3750-E, 3750 Metro, řada 3750-X
  • Řada Catalyst 3850
  • Řada Catalyst 4500 a 4500-X
  • Řada Catalyst 4900
  • Řada Catalyst 6000
  • Řada Catalyst 6800
  • Směrovač řady Cisco 1941
  • Směrovač řady Cisco 2600, 2800, 2900
  • Směrovač řady Cisco 3200, 3600, 3700
  • Směrovač řady Cisco 4400
  • Řadič bezdrátové sítě LAN řady Cisco 5700
  • Směrovač Cisco 6400 Universal Access Router
  • Řada Cisco uBR7200
  • Směrovače řady Cisco 7200, 7300, 7500 a 7600
  • Směrovače Cisco řady 10 000 a řady uBR řady 10 000
  • Internetový směrovač řady Cisco 10700
  • Směrovač řady Cisco 12000
  • Řada připojených síťových směrovačů Cisco 2000
  • Řada Cisco 2500 Connected Grid Switch
  • Řady Cisco IE2000 a IE2000U
  • Řada Cisco IE3010
  • Cisco MDS 9000
  • Cisco ME 2400
  • Cisco ME 2600X
  • Cisco ME 3400
  • Cisco ME 3600X a ME 3800X
  • Řady Cisco ME 4600 a ME 4900
  • Řada Cisco ME 6500
  • Mobilní bezdrátový směrovač Cisco MWR 2941
  • Řada routerů CRS
  • Řada CSS 11500
  • Řada Cisco RF Gateway
  • Zařízení řady NAM 2200
  • Řady Nexus 2000, 3000, 4000, 5000, 7000, 9000, 9300, 9500 (modulární)

Technické specifikace Cisco GLC-SX-MMD:

Typ vlákna
Multi-mode fiber (MMF)
Аplikace
1000BASE-SX
Typ konektoru
Dual LC/PC
Maximální vzdálenost
Až 1 km
Napájení
1W
Rozměry
13.4 x 8.5 x 56.5 mm
Jednotková hmotnost
0.018 kg
Pracovní teplota
-5° C až 85° C