Registrovat
E-mail
sales@vtkt.eu
Mobile
777 209 321
775 279 795
Office
Rozvadov 7
34806 Rozvadov
Kings Casino Resort

KATALOG
sales@vtkt.eu E-mail
777 209 321 Mobile
Prázdný košík

Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LRM

Parametry produktu
Série
Cisco SFP
Part number
MA-SFP-10GB-LRM
Spotřeba
1W
Záruka
5 let
Délka kabelu
300 m
Typ rozhraní
SFP+ 10G
Typ konektoru
Duplex LC/PC
Typ kabelu
Single-Mode (SMF)/Multi-Mode (MMF)
Pracovní teplota
0 °С až +70 °C
Part number: MA-SFP-10GB-LRM Výrobce: Cisco
19 939 Kč
16 479 Kč bez DPH
ks
Skladem
Do košíku
Transceiver Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LRM 10GBASE-LRM pro SFP+ porty Gigabit Ethernet, singlemode nebo multimode vlákno, vlnová délka 1310 nm, podporuje až 300 m

Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LRM SFP+ Modul

Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LRM je modulární transceiver, který pracuje na vláknech s jedním režimem a může vytvářet komunikační kanály dlouhé až 300 m. Vysílače a přijímače Cisco používají rychlé a spolehlivé spojení mezi přepínači umístěnými na různých podlažích, v samostatných budovách nebo v malé univerzitní síti

Vlastnosti

  • Možnost výměny za provozu pro delší provozuschopnost a snazší údržbu
  • Flexibilita pro výběr média a rozhraní pro každý port, takže můžete platit při vyplňování
  • Robustní konstrukce pro vyšší spolehlivost
  • Podporuje schopnost digitálního optického monitorování (DOM)

Podpora

OM1, OM2, OM3:

  • MS225 Series
  • MS250 Series
  • MS350 Series
  • MS355 Series
  • MS390 Series
  • MS410 Series
  • MS425 Series

OS1, OS2:

  • MX250/450/400/600
  • MS225/250 Series
  • MS350/355/390 Series
  • MS410/425 Series

Technické specifikace Cisco MA-SFP-10GB-LRM:

Typ vlákna
Single-mode fiber (SMF)/Multi-mode fiber (MMF)
Аplikace
10GBASE-LRM
Typ konektoru
Duplex LC/PC
Vlnová délka
1310 nm
Maximální vzdálenost
  • OM1: 220 m
  • OM2: 220 m
  • OM3: 220 m
  • OS1/OS2: 300 m
  • Napájení
    1W
    Rozměry
    13.4 x 8.5 x 56.5 mm
    Jednotková hmotnost
    0.018 kg
    Pracovní teplota
    0° C až 70° C