Váš region: Česká Republika
Registrovat
E-mail
sales@vtkt.eu
Mobile
777 209 321
775 279 795
Office
Rozvadov 7
34806 Rozvadov
Kings Casino Resort

KATALOG
sales@vtkt.eu E-mail
777 209 321 Mobile
Prázdný košík

Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX

Parametry produktu
Série
Cisco SFP
Part number
MA-SFP-1GB-SX
Spotřeba
1W
Záruka
5 let
Vlnová délka
850nm
Délka kabelu
1 km
Typ rozhraní
SFP GE
Typ konektoru
RJ-45
Typ kabelu
Multi-Mode (MMF)
Pracovní teplota
0 °С až +70 °C
Part number: MA-SFP-1GB-SX Výrobce: Cisco Meraki EAN: 810979011934
8 625 Kč
7 128 Kč bez DPH
ks
Skladem
Do košíku
Transceiver Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX 1000BASE-SX SFP, standardní nestíněná kroucená dvojlinka mědi kategorie 5, multimode vlákno, podporuje až 550m

Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX MGE SFP Modul

Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX je modulární vysílač a přijímač, který pracuje se standardním nestíněným krouceným párovým měděným kabelem kategorie 5 a může vytvářet odkazy až do délky 100 m. Vysílače a přijímače Cisco používají rychlé a spolehlivé spojení mezi přepínači umístěné v různých patrech, v samostatných budovách nebo v malé univerzitní síti

Vlastnosti

  • Možnost výměny za provozu pro delší provozuschopnost a snazší údržbu
  • Flexibilita pro výběr média a rozhraní pro každý port, takže můžete platit při vyplňování
  • Robustní konstrukce pro vyšší spolehlivost
  • Podporuje schopnost digitálního optického monitorování (DOM)

Podpora

  • MX84/MX100
  • MX250/MX400
  • MX450/MX600
  • MS120 Series
  • MS125 Series
  • MS210 Series
  • MS225 Series
  • MS250 Series
  • MS350 Series
  • MS355 Series
  • MS390 Series
  • MS410 Series
  • MS425 Series

Technické specifikace Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX:

Typ kabelu
Měděný kroucený pár
Аplikace
1000BASE-SX
Typ konektoru
RJ-45
Maximální vzdálenost
  • OM1: 220м
  • OM2: 550м
  • OM3: 550м
  • OM4: 1км
  • Napájení
    1W
    Rozměry
    13.4 x 8.5 x 56.5 mm
    Jednotková hmotnost
    0.018 kg
    Pracovní teplota
    0° C až 70° C