Váš region: Česká Republika
Registrovat
E-mail
sales@vtkt.eu
Mobile
777 209 321
775 279 795
Office
Rozvadov 7
34806 Rozvadov
Kings Casino Resort

KATALOG
sales@vtkt.eu E-mail
777 209 321 Mobile
Prázdný košík

Cisco Meraki MA-QSFP-40G-SR-BD

Parametry produktu
Part number
MA-QSFP-40G-SR-BD
Spotřeba
1W
Záruka
5 let
Vlnová délka
850nm
Typ rozhraní
QSFP+
Typ konektoru
Duplex LC/PC
Typ kabelu
Multi-Mode (MMF)
Pracovní teplota
0 °С až +70 °C
Part number: MA-QSFP-40G-SR-BD Výrobce: Cisco Meraki
18 498 Kč
15 288 Kč bez DPH
ks
Skladem
Do košíku
Transceiver Cisco Meraki MA-QSFP-40G-SR-BD QSFP - Duplex LC pro QSFP porty 40 Gigabit Ethernet, multimode vlákno, vlnová délka 850 nm, podporuje až 150 m

Cisco Meraki MA-QSFP-40G-SR-BD QSFP Modul

Cisco Meraki MA-QSFP-40G-SR-BD je modulární transceiver, který pracuje na vláknech s jedním režimem a může vytvářet komunikační kanály dlouhé až 150 m. Vysílače a přijímače Cisco používají rychlé a spolehlivé spojení mezi přepínači umístěnými na různých podlažích, v samostatných budovách nebo v malé univerzitní síti

Vlastnosti

  • Možnost výměny za provozu pro delší provozuschopnost a snazší údržbu
  • Flexibilita pro výběr média a rozhraní pro každý port, takže můžete platit při vyplňování
  • Robustní konstrukce pro vyšší spolehlivost
  • Podporuje schopnost digitálního optického monitorování (DOM)

Podpora

  • MS355 Series
  • MS390 Series
  • MS425 Series
  • MS450

Technické specifikace Cisco MA-QSFP-40G-SR-BD:

Typ vlákna
Multi-mode fiber (MMF)
Аplikace
QSFP - Duplex LC
Typ konektoru
Duplex LC/PC
Vlnová délka
850 nm
Maximální vzdálenost
  • OM2: 30 m
  • OM3: 100 m
  • OM4: 150 m
  • Napájení
    1W
    Rozměry
    13.4 x 8.5 x 56.5 mm
    Jednotková hmotnost
    0.018 kg
    Pracovní teplota
    0° C až 70° C