Váš region: Česká Republika
Registrovat
E-mail
sales@vtkt.eu
Mobile
777 209 321
775 279 795
Office
Rozvadov 7
34806 Rozvadov
Kings Casino Resort

KATALOG
sales@vtkt.eu E-mail
777 209 321 Mobile
Prázdný košík

Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10

Parametry produktu
Série
Cisco SFP
Part number
MA-SFP-1GB-LX10
Spotřeba
1W
Záruka
5 let
Vlnová délka
1310nm
Délka kabelu
10 km
Typ rozhraní
SFP GE
Typ konektoru
Duplex LC/PC
Typ kabelu
Single-Mode (SMF)/Multi-Mode (MMF)
Pracovní teplota
0 °С až +70 °C
Part number: MA-SFP-1GB-LX10 Výrobce: Cisco Meraki EAN: 810979011941
17 157 Kč
14 179 Kč bez DPH
ks
Skladem
Do košíku
Transceiver Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 1000BASE-LX10 pro SFP porty Gigabit Ethernet, single-mode nebo multimode vlákno, vlnová délka 1310 nm, podporuje až 10 km

Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 SFP+ Modul

Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 je modulární transceiver, který pracuje na vláknech s jedním režimem a může vytvářet komunikační kanály dlouhé až 10 km. Vysílače a přijímače Cisco používají rychlé a spolehlivé spojení mezi přepínači umístěnými na různých podlažích, v samostatných budovách nebo v malé univerzitní síti

Vlastnosti

  • Možnost výměny za provozu pro delší provozuschopnost a snazší údržbu
  • Flexibilita pro výběr média a rozhraní pro každý port, takže můžete platit při vyplňování
  • Robustní konstrukce pro vyšší spolehlivost
  • Podporuje schopnost digitálního optického monitorování (DOM)

Podpora

  • MX84/MX100
  • MX250/ MX400
  • MX450/ MX600
  • MS120 Series
  • MS125 Series
  • MS210 Series
  • MS225 Series
  • MS250 Series
  • MS350 Series
  • MS355 Series
  • MS390 Series
  • MS410 Series
  • MS425 Series

Technické specifikace Cisco MA-SFP-1GB-LX10:

Typ vlákna
Single-bode fiber (SMF)/Multi-mode fiber (MMF)
Аplikace
10GBASE-LRM
Typ konektoru
Duplex LC/PC
Vlnová délka
1310 nm
Maximální vzdálenost
  • OS1/OS2: 10 km
  • s kabelem pro úpravu režimu LC: 550 m
  • Napájení
    1W
    Rozměry
    13.4 x 8.5 x 56.5 mm
    Jednotková hmotnost
    0.018 kg
    Pracovní teplota
    0° C až 70° C