Váš region: Česká Republika
Registrovat
E-mail
sales@vtkt.eu
Mobile
777 209 321
775 279 795
Office
Rozvadov 7
34806 Rozvadov
Kings Casino Resort

KATALOG
sales@vtkt.eu E-mail
777 209 321 Mobile
Prázdný košík

Cisco QSFP-100G-AOC25M

Parametry produktu
Série
Kabely rozhraní Cisco
Part number
QSFP-100G-AOC25M=
Spotřeba
3.5W
Záruka
5 let
Typ rozhraní
QSFP28
Typ kabelu
Single-Mode (SMF)/Multi-Mode (MMF)
Pracovní teplota
0 °С až +70 °C
Part number: QSFP-100G-AOC25M= Výrobce: Cisco EAN: 882658836718
41 361 Kč
34 183 Kč bez DPH
ks
Na dotaz
Do košíku
Cisco Cisco Cisco QSFP-100G-AOC25M 100GBASE кabel QSFP28. Aktivní optický kabel s přímým připojením. Délka 25 metrů. Barva západky kauce: Zelený.

Cisco 100GBASE QSFP kabel QSFP-100G-AOC25M

Cisco QSFP-100G-AOC25M - je kabel 100 GBASE-CR4 s přímým připojením QSFP28-k-QSFP,28 který je vhodný pro zkraty v rozvaděčích a mezi sousedními rozvaděči. Kabely z aktivních vláken jsou mnohem tenčí a lehčí než kabely měděné, což usnadňuje kabeláž. Aktivní kabely z optických vláken zajišťují účinné proudění vzduchu v systému a netrpí problémy s elektromagnetickým rušením, což je u stojanů s vysokou hustotou velmi důležité.

Vlastnosti a výhody QSFP-100G-AOC25M:

  • Kompatibilní s dalšími rozhraními 40GBASE kompatibilními s IEEE, kde je to možné.
  • Certifikováno a testováno na portech Cisco QSFP 40G pro vynikající výkon, kvalitu a spolehlivost.
  • Vysokorychlostní elektrické rozhraní vyhovující standardu IEEE 802.3ba.
  • Tvarový faktor QSFP28, 2vodičové komunikační rozhraní I2C a další nízkorychlostní elektrické rozhraní vyhovující SFF 8436 a QSFP Multisource Agreement (MSA).

Podpora platformy:

  • Směrovač řady 7600
  • Směrovač řady ASR 1000
  • Směrovač řady ASR 9000
  • Směrovač řady ASR 9000v
  • Přepínače blade Catalyst 3100
  • Přepínače řady Catalyst 4500 a 4500-X
  • Směrovač CRS
  • MDS 9000
  • ME 4500
  • Směrovač řady ME 4900NCS 6000
  • Přepínače řady Nexus 2000, 3000 a 4000
  • Přepínače řady Nexus 9000 a 9500 (modulární)
  • RF Gateway Series
  • SCE 8000
  • Adaptér sdíleného portu (SPA)
  • Přepínače Unified Computing System (UCS)

Technické specifikace QSFP-100G-AOC25M:

Délka kabelu
25m
Barevný kód
Zeleny
Spotřeba elektrické energie
3.5W
Rozsah provozních teplot
0 až 70 °C
Rozhraní
QSFP až QSFP
Typ kabelu
Aktivní optický kabel s přímým připojením