Váš region: Česká Republika
Registrovat
E-mail
sales@vtkt.eu
Mobile
777 209 321
775 279 795
Office
Rozvadov 7
34806 Rozvadov
Kings Casino Resort

KATALOG
sales@vtkt.eu E-mail
777 209 321 Mobile
Prázdný košík

Cisco QSFP-100G-SR4-S

Parametry produktu
Part number
QSFP-100G-SR4-S=
Spotřeba
3.5W
Záruka
5 let
Vlnová délka
850nm
Délka kabelu
100 m
Typ rozhraní
QSFP28
Typ konektoru
MTP/MPO
Typ kabelu
Multi-Mode (MMF)
Pracovní teplota
0 °С až +70 °C
Part number: QSFP-100G-SR4-S= Výrobce: Cisco EAN: 8592978191399
35 217 Kč
29 105 Kč bez DPH
ks
Na dotaz
Do košíku
Transceiver Cisco QSFP-100G-SR4-S 100GBASE SR4 pro QSFP porty 100 Gigabit Ethernet, multimode vlákno, vlnová délka 850 nm, podporuje až 100 m

Cisco QSFP-100G-SR4-S QSFP Modul

Modul Cisco QSFP-100G-SR4-S QSFP podporuje délky spojení až 70 m (100 m) přes OM3 (OM4) Multimode Fiber s konektory MPO. Primárně umožňuje 100G optické spojení s velkou šířkou pásma přes 12vláknové paralelní vlákno zakončené MPO vícevláknovými konektory. QSFP-100G-SR4-S podporuje ethernetovou rychlost 100 GB.

Vlastnosti

  • Vstupní/výstupní zařízení vyměnitelné za provozu, které se připojuje k portu 100 G Gigabit Ethernet Cisco QSFP
  • Interoperabilní s dalšími rozhraními 100GBASE kompatibilními s IEEE, kde je to možné
  • Certifikováno a testováno na portech Cisco QSFP-100G pro vynikající výkon, kvalitu a spolehlivost
  • Vysokorychlostní elektrické rozhraní kompatibilní s IEEE 802.3bm

Podpora

  • Směrovač řady 7600
  • ASR 901
  • ASR 903
  • Směrovač řady ASR 1000
  • Směrovač řady ASR 9000
  • Směrovač řady ASR 9000v
  • Přepínače řady Catalyst 2350 a 2360
  • Přepínače řady Catalyst 2960-S, 2960-X a 2960-XR
  • Přepínače blade Catalyst 3100
  • Přepínače řady Catalyst 3560, 3560-E a 3560-X
  • Přepínače řady Catalyst 3750, 3750-E a 3750-X
  • Přepínače řady Catalyst 3850
  • Přepínače řady Catalyst 4500 a 4500-X
  • Směrovač CRS
  • MDS 9000
  • ME 4500
  • Směrovač řady ME 4900NCS 6000
  • Přepínače řady Nexus 2000, 3000 a 4000
  • Přepínače řady Nexus 9000 a 9500 (modulární)
  • Série RF Gateway
  • SCE 8000
  • Sdílený portový adaptér (SPA)
  • Přepínače Unified Computing System (UCS)

Technické specifikace Cisco QSFP-100G-SR4-S:

Typ vlákna
Multi-mode fiber (MMF)
Аplikace
100GBASE SR4
Typ konektoru
MPO/MTP
Maximální vzdálenost
  • 2000 (OM3): 70m
  • 4700 (OM4): 100m
  • 4700 (OM5): 100m
  • Napájení
    3.5W
    Rozměry
    13.4 x 8.5 x 56.5 mm
    Jednotková hmotnost
    0.018 kg
    Pracovní teplota
    0° C až 40° C