Váš region: Česká Republika
Registrovat
E-mail
sales@vtkt.eu
Mobile
777 209 321
775 279 795
Office
Rozvadov 7
34806 Rozvadov
Kings Casino Resort

KATALOG
sales@vtkt.eu E-mail
777 209 321 Mobile
Prázdný košík

Cisco QSFP-40/100-SRBD

Parametry produktu
Série
Cisco SFP
Part number
QSFP-40/100-SRBD=
Záruka
Cisco Limited Lifetime Warranty
Barva
šedá
Délka kabelu
100 m
Typ rozhraní
QSFP
Typ konektoru
Single LC
Typ kabelu
Multi-Mode (MMF)
Pracovní teplota
-40° až +70° C
DATASHEET

datasheet-c78-736282_DS.pdf 0.76 Mb

Part number: QSFP-40/100-SRBD= Výrobce: Cisco EAN: 889728055215
39 482 Kč
32 630 Kč bez DPH
ks
Skladem
Do košíku
Transceiver Cisco Cisco QSFP-40/100-SRBD 100G and 40GBASE SR-BiDi pro QSFP porty Gigabit Ethernet, multimode vlákno, vlnová délka 855, 908 nm, podporuje až 100 m

Cisco QSFP-40/100-SRBD QSFP Modul

Cisco QSFP-40/100-SRBD - je zásuvný optický transceiver s duplexním rozhraním LC konektoru pro datovou komunikaci s krátkým dosahem a propojovací aplikace pomocí Multi-Mode Fiber (MMF). Zákazníkům nabízí přesvědčivé řešení, které umožňuje opětovné využití jejich stávající 10Gb duplexní MMF infrastruktury pro migraci na 40 nebo 100gigabitové ethernetové připojení.

V režimu 40 Gbps podporuje Cisco QSFP 40/100 Gbps BiDi transceiver délky spojení 100 a 150 metrů na laserově optimalizovaných multimódových vláknech OM3 a OM4. V režimu 100 Gbps podporuje 70 a 100 metrů na OM3 a OM4.

Každý Cisco QSFP 40/100-Gbps BiDi transceiver se skládá ze dvou vysílacích a přijímacích kanálů v rozsahu vlnových délek 832-918 nanometrů, což umožňuje agregované 40 nebo 100-Gbps spojení přes dvouvláknové multimódové optické připojení.

Vlastnosti

  • Vstupně/výstupní zařízení vyměnitelné za provozu, které se zapojuje do 100G gigabitového ethernetového portu Cisco QSFP
  • Je-li to možné, je kompatibilní s jinými rozhraními IEEE 100GBASE
  • Certifikováno a testováno na portech Cisco QSFP-100G pro vynikající výkon, kvalitu a spolehlivost
  • Vysokorychlostní elektrické rozhraní v souladu s IEEE 802.3bm

Podpora

  • Směrovač řady 7600
  • ASR 901
  • ASR 903
  • Směrovač řady ASR 1000
  • Směrovač řady ASR 9000
  • Směrovač řady ASR 9000v
  • Přepínače řady Catalyst 2350 a 2360
  • Přepínače řady Catalyst 2960-S, 2960-X a 2960-XR
  • Přepínače blade Catalyst 3100
  • Přepínače řady Catalyst 3560, 3560-E a 3560-X
  • Přepínače řady Catalyst 3750, 3750-E a 3750-X
  • Přepínače řady Catalyst 3850
  • Přepínače řady Catalyst 4500 a 4500-X
  • Směrovač CRS
  • MDS 9000
  • ME 4500
  • Směrovač řady ME 4900NCS 6000
  • Přepínače řady Nexus 2000, 3000 a 4000
  • Přepínače řady Nexus 9000 a 9500 (modulární)
  • Série RF Gateway
  • SCE 8000
  • Sdílený portový adaptér (SPA)
  • Přepínače Unified Computing System (UCS)

Technické specifikace Cisco QSFP-40/100-SRBD:

Typ vlákna
Multi-mode fiber (MMF)
Аplikace
40GBASE-CSR
Typ konektoru
LC
Maximální vzdálenost
  • 2000 (OM3): 70m
  • 4700 (OM4): 100m
  • 4700 (OM5): 100m
  • Nominální vlnová délka
    855, 908 nm
    Napájení
    3.5W
    Rozměry
    13.4 x 8.5 x 56.5 mm
    Jednotková hmotnost
    0.018 kg
    Pracovní teplota
    0° C až 40° C
    Loading