Váš region: Česká Republika
Registrovat
E-mail
sales@vtkt.eu
Mobile
777 209 321
775 279 795
Office
Rozvadov 7
34806 Rozvadov
Kings Casino Resort

KATALOG
sales@vtkt.eu E-mail
777 209 321 Mobile
Prázdný košík

Cisco SFP-25G-SR-S=

Parametry produktu
Série
Cisco SFP
Part number
SFP-25G-SR-S=
Záruka
2 roky
Vlnová délka
850nm
Délka kabelu
100 m
Typ rozhraní
SFP28 (SFP+ 25G)
Typ konektoru
Duplex LC/PC
Typ kabelu
Multi-Mode (MMF)
Pracovní teplota
0 °С až +70 °C
Part number: SFP-25G-SR-S= Výrobce: Cisco EAN: 882658944048
17 776 Kč
14 691 Kč bez DPH
ks
Skladem
Do košíku
Cisco SFP-25G-SR-S SFP28 module MMF 70/100m OM3/4

Cisco® 25GBASE SFP28 (Small Form-Factor Pluggable) 25 Gigabit Ethernet high-performance module based SFP28 form factor. Cisco SFP-25G-SR-S= 25GBASE-SR SFP28 module pro MMF vlákno.

Vlastnosti a výhody modulů Cisco 25G

  • Interoperabilní s dalšími 25G rozhraními kompatibilními s IEEE, kde je to možné
  • Certifikováno a testováno na portech Cisco SFP28 pro vynikající výkon, kvalitu a spolehlivost
  • Vysokorychlostní připojení v souladu s IEEE 802.3by a IEEE 802.3cc

Modul Cisco 25GBASE-SR podporuje délku spojení 70/100m na OM3/4 MMF. Tento modul vyžaduje RS-FEC na hostitelských portech.