Váš region: Česká Republika
Registrovat
E-mail
sales@vtkt.eu
Mobile
777 209 321
775 279 795
Office
Rozvadov 7
34806 Rozvadov
Kings Casino Resort

KATALOG
sales@vtkt.eu E-mail
777 209 321 Mobile
Prázdný košík

Cisco MGBLX1

Parametry produktu
Série
Cisco SFP
Part number
MGBLX1
Vlnová délka
1310nm
Délka kabelu
10 km
Typ rozhraní
SFP GE
Typ konektoru
Duplex LC/PC
Typ kabelu
Single-Mode (SMF)
Part number: MGBLX1 Výrobce: Cisco EAN: 882658262791
4 102 Kč
3 390 Kč bez DPH
ks
Skladem
Do košíku
Cisco MGBLX1 transceiver modul SFP 1000Base-LX 1310 nm , Duplex LC, až 10 km. Pro 250 Series Small Business Switches

Cisco Small Business MGBLX1 - Transceiver modul SFP

SFP mini-GBIC Gigabit Ethernet optical module 1000Base-LX - jednoduchý režim LC - až 10 km - 1310 nm - pro 250 Series Small Business SF110, SF112, SF350, SF352, SG110, SG250, SG300, SG350, SG355

  • Integrovaná pružinová západka pro snadné vyjmutí modulu
  • Možnost výměny za provozu
  • Duplexní LC zásuvka s nízkou ztrátou vložení
  • Nízké elektromagnetické rušení (FCC část 15, třída B) pro čistou komunikaci
  • Splňuje FDA a normy pro bezpečnost očí Mezinárodní elektrotechnické komise (IEC)
Loading