Ubiquiti POE-24-12W
POE-24-12W
Parametry produktu
Part number
POE-24-12W
Záruka
1 rok
Barva
černá
Rozhraní Ethernet
1 x FE RJ-45
Pracovní teplota
0 °С až +30 °С
Napájení
AC 110-240V
DATASHEET
Ubiquiti_PoE_Adapters_DS.pdf 2.07 Mb
Part number: POE-24-12W Výrobce: Ubiquiti EAN: 810354022982
ks
Skladem
Do košíku
Ubiquiti POE-24-12W PoE adaptér (24V, 0.5A). LAN: 1x FE, PoE: 1x RJ-45. 1x IEC-320 C6. Napájecí kabel součástí
Kompatibilita:
  • airFiber®
  • airMAX®
  • EdgeMAX®
  • mFi®
  • UniFi® AP
  • UniFi Protect/airVision®
  • UniFi LED
  • UFiber
Ochrana
Adaptéry Ubiquiti PoE poskytují mnoho funkcí pro ochranu vašich PoE zařízení:
  • Ochrana před vysokým napětím
  • Ochrana proti sevření
  • Maximální impulzní výboj
  • Špičkový impulsní proud
  • AC kabel s uzemněním
Specifikace Ubiquiiti POE-24-12W:
Výstupní napětí
24VDC @ 0.5A
Indikátor aktivity LAN
Ne
Gigabitový LAN port
Ne
Možnost vzdáleného resetu
Ano
Tlačítko reset
Ano
Jmenovité napětí
100-240VAC 50/60Hz
Vstupní proud
0.2A @ 240VAC
Náběhový proud
60A Špičkový @ 230VAC
2-párové napájení
Piny 4, 5(+) a Piny 7, 8(-)
Data IN / POE
2 x RJ45 stíněná zásuvka
Ochrana proti přepětí
Rozdíl a společný režim
Fyzický
  • Přepravní rozměry: 87 x 44 x 29 mm