Váš region: Česká Republika
Registrovat
E-mail
sales@vtkt.eu
Mobile
777 209 321
775 279 795
Office
Rozvadov 7
34806 Rozvadov
Kings Casino Resort

KATALOG
sales@vtkt.eu E-mail
777 209 321 Mobile
Prázdný košík

Cisco QSFP-4X10G-AOC3M

Parametry produktu
Série
Kabely rozhraní Cisco
Part number
QSFP-4X10G-AOC3M=
Spotřeba
1.5W
Záruka
5 let
Délka kabelu
3 m
Typ rozhraní
QSFP+
Typ kabelu
Single-Mode (SMF)/Multi-Mode (MMF)
Pracovní teplota
0 °С až +70 °C
DATASHEET

Cisco 40GBASE QSFP_DS.pdf 0.94 Mb

Part number: QSFP-4X10G-AOC3M= Výrobce: Cisco EAN: 882658608919
19 978 Kč
16 511 Kč bez DPH
ks
Na dotaz
Do košíku
Cisco SFP-10G-AOC3M кabel QSFP až čtyři SFP+ . Sestava aktivního optického kabelu. Délka 3 metrů. Barva západky kauce: Оranžový.

Cisco 10GBASE SFP+ kabel Cisco QSFP-4X10G-AOC3M

Cisco Cisco QSFP-4X10G-AOC3M je propojovací kabel, který se připojuje k 40G QSFP portu na přepínači Cisco na jednom konci a ke čtyřem portům 10G SFP + na přepínači Cisco na druhém konci. Kabel je vhodný pro vytváření krátkých komunikačních linek uvnitř rozvaděčů a mezi sousedními rozvaděči.

Vlastnosti a výhody Cisco QSFP-4X10G-AOC3M:

  • Vstupní/výstupní zařízení vyměnitelné za provozu, které se připojuje k 40 Gigabit Ethernet portu Cisco QSFP
  • Interoperabilní s jinými rozhraními IEEE kompatibilními s 40 GBASE, kde je to možné
  • Certifikováno a testováno na portech Cisco QSFP 40G pro vynikající výkon, kvalitu a spolehlivost
  • Vysokorychlostní elektrické rozhraní kompatibilní se standardem IEEE 802.3ba
  • Tvarový faktor QSFP, 2vodičové komunikační rozhraní I2C a další nízkorychlostní elektrické rozhraní kompatibilní se SFF 8436 a QSFP Multisource Agreement (MSA)

Podpora platformy:

  • Směrovač řady 7600
  • ASR 901
  • ASR 903
  • Směrovač řady ASR 1000
  • Směrovač řady ASR 9000
  • Směrovač řady ASR 9000v
  • Přepínače řady Catalyst 2350 a 2360
  • Přepínače řady Catalyst 2960-S, 2960-X a 2960-XR
  • Přepínače blade Catalyst 3100
  • Přepínače řady Catalyst 3560, 3560-E a 3560-X
  • Přepínače řady Catalyst 3750, 3750-E a 3750-X
  • Přepínače řady Catalyst 3850
  • Přepínače řady Catalyst 4500 a 4500-X
  • Směrovač CRS
  • MDS 9000
  • ME 4500
  • Směrovač řady ME 4900NCS 6000
  • Přepínače řady Nexus 2000, 3000 a 4000
  • Přepínače řady Nexus 9000 a 9500 (modulární)
  • RF Gateway Series
  • SCE 8000
  • Adaptér sdíleného portu (SPA)
  • Přepínače Unified Computing System (UCS)

Technické specifikace Cisco QSFP-4X10G-AOC3M:

Délka kabelu
3m
Typ kabelu
Sestava aktivního optického kabelu
Barevný kód
Оranžový
Rozsah provozních teplot
0 až 70 °C
Loading