Váš region: Česká Republika
Registrovat
E-mail
sales@vtkt.eu
Mobile
777 209 321
775 279 795
Office
Rozvadov 7
34806 Rozvadov
Kings Casino Resort

KATALOG
sales@vtkt.eu E-mail
777 209 321 Mobile
Prázdný košík

Cisco SFP-10G-LR-S

Parametry produktu
Série
Cisco SFP
Part number
SFP-10G-LR-S=
Spotřeba
1W
Záruka
5 let
Vlnová délka
1310nm
Délka kabelu
10 km
Typ rozhraní
SFP+ 10G
Typ konektoru
Duplex LC/PC
Typ kabelu
Single-Mode (SMF)
Pracovní teplota
0 °С až +70 °C
DATASHEET

Cisco 10GBASE SFP+_DS.pdf 0.77 Mb

Part number: SFP-10G-LR-S= Výrobce: Cisco EAN: 882658782497
26 201 Kč
21 654 Kč bez DPH
ks
Skladem
Do košíku
Transceiver Cisco Cisco SFP-10G-LR-S 10GBASE-LR pro SFP+ porty Gigabit Ethernet, singlemode vlákno, vlnová délka 1310 nm, podporuje až 10 km

Cisco SFP-10G-LR-S SFP+ Modul

Cisco SFP-10G-LR-S je optický transceiver, který podporuje délky linky až 10 km na standardním single-mode vlákně (SMF) (G.652). SFP-10G-LR-S nepodporuje FCoE.

Vlastnosti

  • Nejmenší 10G tvarový faktor v oboru pro nejvyšší hustotu na šasi
  • Vstupní/výstupní zařízení vyměnitelné za provozu, které se připojuje k portu Ethernet SFP + přepínače Cisco (není třeba vypínat při instalaci nebo výměně)
  • Podporuje model „pay-as-you-populate“ pro ochranu investic a usnadnění migrace technologií
  • Možnost digitálního optického monitorování pro silné diagnostické schopnosti
  • Optická interoperabilita s rozhraními 10 GBASE XENPAK, 10 GBASE X2 a 10 GBASE XFP na stejném odkazu
  • Funkce Cisco Quality Identification (ID) umožňuje platformě Cisco zjistit, zda je modul certifikován a testován společností Cisco

Podpora

  • Směrovač řady 7600
  • ASR 901
  • ASR 903
  • Směrovač řady ASR 1000
  • Směrovač řady ASR 9000
  • Směrovač řady ASR 9000v
  • Přepínače řady Catalyst 2350 a 2360
  • Přepínače řady Catalyst 2960-S, 2960-X a 2960-XR
  • Přepínače blade Catalyst 3100
  • Přepínače řady Catalyst 3560, 3560-E a 3560-X
  • Přepínače řady Catalyst 3750, 3750-E a 3750-X
  • Přepínače řady Catalyst 3850
  • Přepínače řady Catalyst 4500 a 4500-X
  • Směrovač CRS
  • MDS 9000
  • ME 4500
  • Směrovač řady ME 4900NCS 6000
  • Přepínače řady Nexus 2000, 3000 a 4000
  • Přepínače řady Nexus 9000 a 9500 (modulární)
  • Série RF Gateway
  • SCE 8000
  • Sdílený portový adaptér (SPA)
  • Přepínače Unified Computing System (UCS)

Technické specifikace Cisco SFP-10G-LR-S:

Typ vlákna
Single-bode fiber (SMF)
Аplikace
10GBASE-LR
Typ konektoru
Duplex LC/PC
Vlnová délka
1310 nm
Maximální vzdálenost
10 km
Napájení
1W
Rozměry
13.4 x 8.5 x 56.5 mm
Jednotková hmotnost
0.018 kg
Pracovní teplota
0° C až 70° C